mK*
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


mK*
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hai sa spunem bancuri

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
TwEety
.::][Adminitrator][::.
.::][Adminitrator][::.
TwEety


Mesaje : 222
Data de înscriere : 05/06/2008
Varsta : 31
Localizare : Primu canal pe stanga 2 trepte mai jos =))

Hai sa spunem bancuri Empty
MesajSubiect: Hai sa spunem bancuri   Hai sa spunem bancuri EmptyDum Iun 08, 2008 8:11 pm

Ce face un aurolac dak il pui la calculator??

R: Cauta in Recycle Bin =))
Sus In jos
https://mk-cs.forumgratuit.ro
SoryX

SoryX


Mesaje : 7
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 30
Localizare : langa tine

Hai sa spunem bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa spunem bancuri   Hai sa spunem bancuri EmptyVin Iun 13, 2008 12:57 pm

Bula si Bulangioaica erau casatoriti de 25 ani. Intr-o vineri, Bula vede sub pat o valiza.
- Ce e cu valiza asta?
Se rosi Bulangioaica un pic si zise:
- Dragule, trebuie sa-ti marturisesc ceva. Deschide valiza. Deschide Bula valiza si inauntru erau: trei cartofi si 50.000 de dolari.
- Ce e, fa, cu cartofii astia?
- Dragule, de-a lungul casniciei noastre, de cate ori te-am inselat... am pus un cartof in valiza.
- E, lasa ca nu-i asa rau. Dar ce e cu cei 50.000 de dolari?
- Pai, de cate ori am adunat un kil, l-am vandut.


Un tanar se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. vazindu`l asa tatal lui il intreaba: -Ce s-a intamplat? te-a refuzat? - Da.... Mi-a tras si o palma! -De ce? Nu i`ai spus cum te`am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!" -Ah, asta era! am gresit formula... Eu i`am spus: "Ai o fatza de`mi sta ceasul"


Profesorul: „Cine iese primul la raspuns va primi un punct in plus la nota”.
Studentul (sculandu-se): „Bine, puneti-mi un cinci, eu plec...”


Bula la mare. Intra in apa. deodata simte o mana pe co*** si o voce zice:
- Plus sau minus 2 ?
Bula:
-Hai sa zic plus 2. Zise.
Iese din apa si se trezeste cu 4 co***.
- las' ca intru inapoi si zic minus 2 si rezolv eu !
Intra in apa. Vocea:
- Plus sau minus 4 ?!?


Se naste bula cu o p*** de 40 de cm.....dupa ce creste merge la doctor....
-Domn doctor nu puteti face nimic ca am treaba asa mare si toate femeile dupa ce ma dezbrac fug
-Mai bula nu am ce face
-Da' nu puteti sa taiati din ea?
-Daca tai o sa mori da du-te la ceva vrajitoare sa iti faca ea o vraja......
Si pleaca bula suparat la baba dochia sa-i faca ceva vraja....dupa ce-i spune problema lui, baba ii zice
-Ma Bulisor, io nu am ce face da du-te la muntele negru si in pestera o gasesti pe broscuta care daca te refuza cand o ceri in casatorie iti scade cu 10 cm.
Si pleaca Bula spre muntele negru trecand mari si tari....dupa ce ajunge merge la pestera si se face cu noroi pe fata sa nu il vrea de sot si merge la ea si zice fff balbait
-bbbrroosccuuta vrrreii sa ffi sottia meeeaa
il vede broscuta si zice :
-nu!
Bula fericit pleaca....pe drum sa gandeste ca tot e prea mare la 30 de cm....o prinde cu ambele maini si tot ii mai atarna un pik....si merge inapoi....intra la broscuta si zice la fel:
-bbbrroosccuuta vrrreii sa ffi sottia meeeaa??
broscuta se intoarce cu spatele.... bula dinou
-bbbrroosccuuta vrrreii sa ffi sottia meeeaa?
Iar se intoarce broscuta...Bula disperat o scutura pe broscuta si zice:
-Vrei sa fi sotia mea?
Broscuta nervoasa se intoarce si zice raspicat:
-Nu nu si nu!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Very Happy Very Happy
Sus In jos
L 1 K o M




Mesaje : 1
Data de înscriere : 13/06/2008

Hai sa spunem bancuri Empty
MesajSubiect: L 1 K o M   Hai sa spunem bancuri EmptyVin Iun 13, 2008 3:51 pm

Odata o murit un om de cs 1.6 si dumnezeu la timis in iad ,,,,, suna satana pe Dumnezeu... sii ii spoune .... De ce lai trimis pe asta aici imi omoara toti draci si distruce toate cutiile si tot stricga unde se planteaza bmb Smile) Smile)
Sus In jos
nu mai raspund pe cont

nu mai raspund pe cont


Mesaje : 109
Data de înscriere : 18/06/2008

Hai sa spunem bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa spunem bancuri   Hai sa spunem bancuri EmptyMier Iun 18, 2008 11:30 pm

ce cauta o maimuta intrun copac????



PURICII =))


Ultima editare efectuata de catre Kurosaki Ichigo (BLEACH) in Joi Iun 19, 2008 4:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
nu mai raspund pe cont

nu mai raspund pe cont


Mesaje : 109
Data de înscriere : 18/06/2008

Hai sa spunem bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa spunem bancuri   Hai sa spunem bancuri EmptyMier Iun 18, 2008 11:34 pm

Doua blonde de Bucuresti, dupa noaptea de Revelion, se intorceau acasa. Afara, un frig de inghetau pietrele, ele imbracate subtirel, ca de la petrecere...ce sa mai, erau deja blocuri de gheata. Taxiuri, nici gand, toti taximetristii acasa, cu familia, transportul in comun era inexistent, pana acasa cale lunga...
In drumul lor, un depou RATB. Una din ele e lovita din senin de o idee geniala... Nu sta mult pe ganduri si ii spune celeilalte:
- Fata, pe buna dreptate se spune ca suntem proaste. Hai sa furam un autobuz sa mergem pana acasa!
- Ca bine zici, fata! Hai! Eu intru in depou sa fur unul, tu tine de sase!
Zis si facut, prima ramane afara sa supravegheze zona, cealalta intra sa fure autobuzul. Si sta cea de-afara un sfert de ora...o jumatate de ora...o ora... Rebegita de frig, intra sa vada ce s-a intamplat, de ce dureaza in halul asta?! Intra si o vede pe a doua blonda stand in fund pe jos intre autobuze si plangand...
- Ce s-a intamplat, fata, de ce plangi?
- Uite, nu gasesc nici un 135 sa ne duca acasa
Sta pe ganduri prima blonda si zice:
- Draga, dar tu esti chiar proasta rau. Nu puteai sa furi un 226 si mai mergeam 2 statii pe jos??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai sa spunem bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa spunem bancuri   Hai sa spunem bancuri Empty

Sus In jos
 
Hai sa spunem bancuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mK* :: Exprimare Libera :: .::][Bancuri][::.-
Mergi direct la: